درختی که مزاحم زمین خواری بود تهدید به خشکی می شود!

زیبایی وعظمت یک درخت جنگلی را در مقایسه با قامت یک انسان ببینید.انسان با پیشینه زندگی ناچیز خود در قیاس با سایر موجودات زنده به خود اجازه می دهد چنین بلایی رابر سر یک درخت عمردار  جنگلی بیاورد .با دست خود تیشه بر ریشه وجودمان می زنیم فقط برای تصاحب چند متر بیشتر از حقمان و تصرف محدوده زیست محیطی جنگل اهالی محلی به خود اجازه می دهند چنین جفایی را با انسانیت بکنند امیدوارم از این ناملایمات این درخت زیبا به سلامتی گذر کند

لازم به ذکر است در همین اثنا اکیپی که گویا از اداره منابع طبیعی بودند در مورخ 12/01/92 مشغول نقشه برداری این منطقه که کنار یک بند آب قرار دارد و برای ذخیره آب برای زمین های پایین دست استفاده می شود بودند که وقتی مسئله با آنها در میان گذاشته شد فقط به نشانه تاسف سری تکان دادند و رفتند .ظاهرا برداشت مذکور برای تعیین حدود مابین جنگل و زمین های آبادی در حال انجام بود که خوب علت تخریب فوق را روشن می سازد . باز هم زمین خواری!!

/ 1 نظر / 27 بازدید
علي

سلام. سلامي دوباره به دوستم پيام جان خوبي؟ نميدانم چرا چرا مگه اين درختان چه گناهي به ما انسان ها كرده؟ اميدوارم به ماهم سر بزني با اون نظرات خوب و قشنگت و در نظرسنجي ما را ياري بفر ماييد؟ با تشكر.